Газони

28.02.2014

Газон – це ділянка грунту зі спеціально створеним трав’янистим покривом, коротко і рівно підстриженим. Він цінується, насамперед, за декоративну функцію, а також благотворно впливає на здоров’я людини.

 G35

Зелена галявина біля будинку визначає атмосферу в саду. Влітку вона об’єднує різнорідні елементи саду – квітковий і чагарникові бордюри, клумби, альпійську гірку, пізньої осені та ранньою весною зелень газону прикрашає і оживляє ще або вже порожній сад. Відмінності між типами газонів полягають в тому, що їх засівають різними типами злаків. Тому при покупці важливо правильно вибрати насіння або вид дерну.

G36

 

Декоративні газони – використовуються переважно для декоративних цілей. Завдяки присутності різних злаків газони здатні утворювати щільну дернину і при цьому виглядати як красиве, густе трав’яне покриття, яке буде радувати око і стане чудовим місцем відпочинку для всієї родини. До складу декоративних газонів входять різні види багаторічних злакових трав: костриці червоної, тонконога лугового, райграса багаторічного, мітлиці пагононосної і тонкої, інші трави. Вони добре кущаться і розростаються, пригнічують розвиток бур’янів.

G37

 

Безкоштовна консультацiя"Прекрасне полонить назавжди." Джон Кiтс