Декоративнi водойми, струмки, водоспади, фонтани

28.02.2014

Не дивно, що вода володіє привабливою силою практично для кожної живої істоти, адже вона необхідна абсолютно кожному організму на Землі. Ландшафтний дизайн з використанням такого елемента, як декоративна водойма, кращий спосіб внести у Ваш сад – життєву енергію і гармонію.

Декоративний водоспад – один з найцiкавiших елементiв ландшафтного дизайну.

P16          P17

 

Ви можете переглянути роботи які ми вже виконали на сторінці галереї з роботами декоративних водойм: Галерея декоративних водойм 

                         P19

Водойма у Вашому саду – це життєва та естетична потреба, перебільшити дане твердження неможливо: побудувавши ставок або фонтан, ми абсолютно несподівано знаходимо саме те, чого так не вистачало. Подивіться: улюблене місце відпочинку буде пов’язано з водою, незалежно від того, чому Ви віддаєте перевагу споглядати – гладь поверхні ставка або говіркий потік гірського струмка! Це як новий вимір – несхожий ні на що елемент творчості.

Природні водойми гарні, але вони належать усім. А Ви можете створити водойму і користуватися нею у своє задоволення: влаштувати фонтан або просто милуватися водною гладдю у хвилини відпочинку.

V1           V2

 

Існують різні варіанти виконання Вашої мрії. Штучні водойми можуть бути:

Геометричними – мати правильну геометричну форму (прямокутну, округлу, трапецієподібну). Як правило, подібні водойми по краю окантовуються плітняком з натурального каменю або штучних матеріалів. Найкращим варіантом є їх розміщення біля будівель і майданчиків, що підкреслить їх строгі геометричні форми.
Природними – різновид штучних водойм схожих за формою з природними. Подібні водойми в саду мають плавні довільні контури, пологий гальковий спуск. Крім саду вони можуть бути розміщені і по краю газону.
Однак завжди необхідно пам’ятати про те, що будь-які ставки, каскади чи інші водні затії приховують за красивим фасадом серйозну роботу професіоналів. Повторити природу непросто.

Безкоштовна консультацiя"Прекрасне полонить назавжди." Джон Кiтс