Матерiали

M4

Для декоративних водойм

28.02.2014

Плiвка ПВХ iталiйського виробництва Плівка стабілізована від ультрафіолету технічним вуглецем, продається тільки в чорному кольорі.     Геотекстиль Геотекстиль — нетканий геосинтетичний матеріал, що широко використовується у різноманітних сферах будівництва. Це полотно з геотканини, котра виготовляється голкопробивним та термоскріпленим способами з поліпропіленових або поліефірних волокон. Геотекстиль використовується для забезпечення герметичності покрівлі та фундаменту, застосовується для дренажу. Незамінний при вкладанні дорожнього полотна та «зеленої» покрівлі….

Читати далі
М12

Обладнання для водойм

28.02.2014

 Насоси     Насос фонтанний призначений для подачі і фільтрації води у акваріумах, водоспадах, садових ставках, каскадах, фонтанах, басейнах. Насос так само може використовуватися в садівництві, домашніх господарствах і фермах з вирощування риб та інших тварин. Помпа проста в обслуговуванні, енергоекономічна, поєднує в собі непоганий баланс якості, ціни, шумових характеристик. Помпа універсальна, може використовуватися так…

Читати далі
M5

Для газону

28.02.2014

  Для хорошого газону краще всього вибрати якісну травосуміш. Таким чином, ви точно будете знати, яким саме буде Ваш газон. Крім того, Ви будете впевнені, що на ділянці не з’являться бур’яни або рослини-алергени.

Читати далі
M6

Для альпiнарiя

28.02.2014

Камiнь   Камінь в саду займає особливе місце і, як правило, йому відводиться велика роль у створенні ландшафтного дизайну, озеленення і благоустрою. Композиції з каменів і рослин являють собою альпінарії, з метою імітації альпійських ландшафтів. Але декоративний камінь може стати самостійним елементом ландшафтного дизайну. Композиції в різних стилях з використанням каменю виглядають особливо ефектно.

Читати далі

Безкоштовна консультацiя"Прекрасне полонить назавжди." Джон Кiтс